FOTOGRAFIE SEKČNÝCH GARÁŽOVÝCH BRÁN

 

   

Stavebná pripravenosť pre SEKČNÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY

Garážové brány sa osadzujú na začistený stavebný otvor či inú konečnú nosnú konštrukciu po dokončení finálnej podlahy. V prípade ovládania pomocou elektrického pohonu brány odporúčame na strop v ose brány umiestniť zásuvku s prívodom elektrickej energie 230 V, 50 Hz, 6 A vo vzdialenosti 3410 mm. Pre prídavnú fotobunku, umiestnenie rozvodových kábelov ešte pred finálnou omietkou či rozvod kábelov v lištách. Fotobunka sa umiestňuje na vnútorné steny garážového otvoru vo vzdialenosti 30-60 cm od zeme, uprostred. K fotobunke je potreba priviesť na obe zo strán kábel 3*2*0,5 SYKFY. Kabely sa vedú od pohonu.


Montáž SEKČNÝCH GARÁŽOVÝCH BRÁN

Ak máte záujem o montáž, radi vám bránu namontujeme. Stačí nás kontaktovať a dohodnúť termín montáže. Cena montáže je od 190,- € + náklady na dopravu.

Pokiaľ chcete za montáž ušetriť, dodávame ku každej bráne veľmi podrobný montážny návod, všetko detailne vysvetlené, popísané jednotlivé po sebe idúce kroky. Stiahnite si a preštudujte montážny návod, alebo si o neho napíšte či zavolajte. Uvidíte, či ste schopný bránu úspešne namontovať.

 

 

hore

 

 

 


copyright © 2009 - 2023 - Compromis s.r.o.